Przyłącz się.
Bądź. Pomagaj.

26.05.2018

Zarejestruj się

Przyłącz się.
Bądź. Pomagaj.

Konferencja charytatywna dla małego Dawidka

26.05.2018

godz. 10:30

 

ul. Lubartowska 85, Lublin

Mariusz Kędzierski

Gość specjalny

Mówca motywacyjny, który swoim życiem udowadnia, że największe bariery to te w naszych głowach. Urodził się bez rąk a jednak został rysownikiem, czym inspiruje ludzi na całym świecie. Laureat nagrody „Człowiek Bez Barier”. Już 26 maja wystąpi w Lublinie aby osobiście wesprzeć Fundację „W Dobrych Rękach”.

 

Weź udział w wydarzeniu i przekonaj się, że wszystko jest możliwe!

Przyłącz się.

Na czym to polega?

Celem tego spotkania jest dostarczenie motywacji do działań w życiu prywatnym oraz biznesowym dla uczestników spotkania oraz zgromadzenie funduszy na leczenie i rehabilitację Dawidka, który urodził się z wadą rączek.

Bądź.

Dlaczego warto być z nami?

  • otrzymasz dużą dawkę motywacji i pozytywnej energii
  • udzielisz wsparcia wspaniałemu chłopczykowi, przed którym wiele wyzwań
  • spędzisz czas wśród wartościowych osób
  • otrzymasz możliwość promocji swojej marki osobistej oraz działalności biznesowej

Pomagaj.

Komu pomagamy?

Dawid Fijołek urodził się 16 sierpnia 2017 roku dokładnie w dniu dziewiątej rocznicy ślubu swoich rodziców. Chwilę po porodzie okazało się, że Dawidek urodził się bez prawej rączki oraz wadą lewej. Maluszek potrzebuje stałej opieki medycznej oraz rehabilitacji. W przyszłości Dawidka czekać będą inne zabiegi i operacje rączki.

 

Mały Dawidek jest bardzo radosnym i aktywnym dzieckiem. Od pierwszych dni na Jego twarzy stale gości uśmiech. Jest otoczony miłością i troskliwą opieką swoich rodziców, starszego brata, a także innych członków rodziny i przyjaciół.

Prelegenci

Mariusz Kędzierski

Artysta, mówca motywacyjny

Mariusz Kędzierski urodził się z wadą obu przedramion. Jest twórcą wielu niesamowitych rysunków oraz wystąpień motywacyjnych. Można było go zobaczyć w wielu programach telewizyjnych takich jak: Pytanie na Śniadanie, Dzień Dobry TVN, 20 m2 Łukasza. Wystąpił również podczas konferencji TEDx Politechnika Opolska. Wywiady przeprowadzane z Mariuszem oraz artykuły o nim pojawiały się w mediach na całym świecie. Mariusz w ciągu kilku lat odniósł ogromny sukces. Znajduje się obecnie w gronie najlepszych rysowników na świecie, a swoją postawą i wystąpieniami chwyta za serce ludzi w kraju i za granicą.

Facebook Mariusza

Magdalena Fijołek

Żona, mama, pasjonatka życia

Założycielka Fundacji W Dobrych Rękach. Szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych chłopców – Jakuba i Dawida. Od ponad 10 lat aktywna zawodowo w branży hotelarskiej. Kiedy tuż po porodzie okazało się, że drugi synek urodził się z wadą rączek, w Jej życiu nastąpił zwrot. Skoncentrowana na zapewnieniu Dawidkowi jak najlepszej opieki i możliwości leczenia, z pomocą męża oraz przyjaciół powołała Fundację, by pomóc swojemu synkowi oraz rodzinom w podobnej sytuacji. Z natury pełna optymizmu i wiary w ludzi, podejmuje inicjatywy na rzecz rozwoju Fundacji.

Współorganizator

Alina Łuszczak

Mama, optymistka, inspiratorka zmian

Założycielka Fundacji Centrum Pozytywnych Przemian, która zajmuje się organizacją warsztatów, szkoleń eventów artystycznych – wspierających akcje charytatywne. Prowadzi działania związane z profilaktyka zdrowia fizycznego i psychicznego. Inspiruje kobiety do pozytywnych zmian i życia pełnego pasji.

Partner wydarzenia

Rejestracja

Zgłoś chęć udziału w wydarzeniu: fundacja@wdobrychrekach.com
Cegiełka charytatywna na rehabilitację i leczenie Dawidka: 49 zł

Zapisz się